O naší činnosti

Naše firma Tibor Méri byla založena v roce 2000 a od té doby se specializujeme na širokou škálu stavebních prací. Naše profesionální služby zahrnují výstavbu rodinných domů, rekonstrukce bytů a domů, novostavby, fasády, bourání a likvidace staveb, dokončovací stavební práce a další související činnosti – stavební práce na klíč.

Své práce se vždy zhostíme dle dohody se zákazníkem, protože vaše spokojenost je pro nás prioritou. – postaráme se o malou i velkou stavební zakázku, jsme dynamická stavební firma.

Sídlíme v městě Kladno, často pracujeme i v lokalitě Praha, ale naše práce můžete vidět po celé České republice – Plzeň, Mladá Boleslav, Karlovy Vary, Hradec králové, Brno, Příbram, Tábor, Rakovník, Louny…. Můžete se na nás spolehnout, ať se nacházíte kdekoliv – jsme schopni po dohodě zajistit zakázky i v jiných státech Evropské unie.

Proč by jste si měli zvolit nás?

Protože pro svojí stavební práce si chcete vybrat jen to nejlepší!

Jsme hrdi na naši dlouholetou stavební zkušenost, odbornost našich stavařů a celkově na kvalitu prováděných prací. Spolupracujeme s dalšími profesionály ve stavebním odvětví a využíváme moderní technologie a materiály, abychom vám poskytovali ty nejlepší služby.

Máte-li jakékoli dotazy, potřebujete poradit nebo zíkat další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli s vašimi stavebními projekty a zajistili jejich úspěšné dokončení.

Tibor Méri = společně a spolehlivě stavíme vaši budoucnost!

Poptávka služeb

Máte zájem o výstavbu nového domu? Rekonstrukci bytu? Úpravu fasády? Neváhejte a kontaktujte nás s poptávkou.