Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce bytu je skvělým způsobem, jak přetvořit váš prostor do moderní, esteticky příjemné a efektivní podoby. S naším týmem zkušených stavařů zrealizujeme vaše představy a pomocí rekonstrukce bytu přineseme osvěžený život do vašeho bytu.

Bez ohledu na rozsah rekonstrukce, jsme připraveni přijmout jakoukoli stavební výzvu a poskytnout vám kvalitní a profesionální výsledek při rekonstrukci bytu.

Rekonstrukce bytu nejde naplánovat naráz a proto je nám jasné, že je potřeba individuální přístup, kdy společně budeme provádět plánování, návrh postupu rekonstrukce, přes samotné stavební práce rekonstrukce bytu či realizace bytového jádra až po detailní dokončovací stavební práce.

Rekonstrukce bytu může zahrnovat různé aspekty, jako je modernizace interiéru, úprava dispozice, renovace podlah, stěn, výměna instalací, vylepšení koupelen, kuchyní a další.

Naši zkušení stavaři poskytnou odborné poradenství a společně vykouzlíme dokonalý bytový prostor.

Kde nejčastěji provádíme rekonstrukce bytů? Sídlíme v městě Kladno, často pracujeme v lokalitě Praha, ale naše práce v oblasti rekonstrukce bytů můžete vidět po celé České republice – Plzeň, Mladá Boleslav, Karlovy Vary, Hradec králové, Brno, Příbram, Tábor, Rakovník, Louny…. Po dohodě kdekoliv v Evropské unii.

Máme zkušenosti s různými typy bytů, od menších prostorů až po rozlehlé rezidence – postaráme se o malou i velkou zakázku na rekonstrukce bytu.

Máte zájem o tuto službu?

Zlepšíme kvalitu vašeho bydlení a zároveň zhodnocení vašeho objektu.
Využijte naše bohaté zkušenosti a začněte transformovat váš byt s Tibor Méri!
Poptávka služeb

Poptávka služeb

Máte zájem o výstavbu nového domu? Rekonstrukci bytu? Úpravu fasády? Neváhejte a kontaktujte nás s poptávkou.