Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinného domu je důležitým rozhodnutím a my vám poskytneme veškerou potřebnou podporu a know-how. Nabízíme komplexní služby, které zahrnují plánování, projektování, stavební práce a dokončovací práce pro výstavby rodinných domů.

Stavíme moderní a funkční rodinné domy s ohledem na vaše přání a individuální potřeby.

S mnohaletou profesní zkušeností a odbornými znalostmi jsme připraveni realizovat váš vysněný domov od počátečního návrhu až po dokončení stavebního projektu.

Důraz klademe na estetiku a detaily, kdy vytváříme prostorné a moderní domovy, které vyhovují nejnovějším stavebním normám a předpisům – výstavba rodinných domů na klíč.

Vždy nasloucháme přáním zákazníka – individuální přístup je pro nás samozřejmostí.

V rámci činnosti výstavba rodinných domů poskytujeme odborné poradenství v každé fázi projektu – společně navrhneme optimální řešení, které bude maximálně v souladu s vašimi přáními a rozpočtem.

Stavební firma Tibor Méri spolupracuje pouze s prověřenými dodavateli, kdy využíváme moderní technologie a materiály, abychom zajistili maximální kvalitu výstavby a všech prováděných prací.

Naše výstavba rodinných domů se neomezujeme pouze na základní konstrukci. Můžeme vám také pomoci s volbou materiálů, designem interiéru rodinného domu, energetickou účinností a dalšími aspekty, které zajistí, že váš domov bude dokonalý ve všech směrech.

Kontaktujte nás pro další informace nebo plánování vašeho výstavby rodinného domu.

Máte zájem o tuto službu?

Začněte stavět svůj vysněný domov s Tibor Méri!
Poptávka služeb

Poptávka služeb

Máte zájem o výstavbu nového domu? Rekonstrukci bytu? Úpravu fasády? Neváhejte a kontaktujte nás s poptávkou.